Newsy Liga Firm

Drodzy kapitanowie, zawodnicy
rozpoczynamy zmagania w sezonie ZIMA 2020, w związku z czym mamy dla Was kilka ważnych informacji przed startem sezonu:

Drogie drużyny już w przyszłym tygodniu rozpoczynamy zmagania w Sezonie ZIma 2020 rozgrywek BiznesKlasy . Na początek rozpoczynamy oczywiście od kolejki sparingowej . 

Poniżej przedstawiamy aktualny harmonogram spotkań sparingowych zaplanowanych na przyszły tydzień. 

 

Bardzo prosimy również o przesyłanie preferencji co do rozgrywania spotkań w sezonie zimowym na maila biuro@sportliga.pl do końca tygodnia. 

PONIEDZIAŁEK 13.01.2020 :

20:00 - CBS WARSAW VS USZY PAJONKA

20:50 - PLUS VS JOGADORES

21:35 - BARLET VS DOUBLE TEAM

 

WTOREK 14.01.2020 :

20:50 - BANANEIROS LAS PALMAS VS BRITENET

21:35 - PIJANNI BROTHERS VS FOREIGNTINA

 

ŚRODA 15.01.2020 :

20:00 - AGRO-POL VS FC MOONFOX

20:50 - JDE CFC VS KDM GROUP

 

CZWARTEK 16.01.2020 :

20:00 - ALEA IACTA EST VS TIM 

20:50 - COLLEGE OF EUROPE VS RIVER PLATE

 

 

 

Po podziale tabeli II Biznesklasy emocje nie opadały. W pierwszej serii spotkań na sam początek dostaliśmy hit, który mógł jeszcze zadecydować o losach mistrzostwa. Liderujący Plus zmierzył się z Britenet, które musiało wygrać, aby móc jeszcze marzyć o tytule mistrza. Plus jednak prezentuje niesamowicie dobrą i równą formę od początku sezonu. Britenet miał przed sobą bardzo ciężkie zadanie, ale nie mógł sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów. W drugim spotkaniu Agro-Pol podejmował River Plate. Było to spotkanie dwóćh ostatnich zespołów w tabeli, co mogło przynieść ciekawą rywalizację. Emocji nie zabrakło i zobaczyliśmy również mnóstwo goli, ale tylko jedna drużyna była zadowolona z wyniku po czterdziestu minutach gry. W trzecim meczu Pijanni Brothers rywalizowali z TiM'em. Były to kolejne dwie drużyny z grupy Spadkowej, lecz zdecydowanym faworytem spotkania byli Ci pierwsi. Tak naprawdę tylko pojedyncze potknięcie zadecydowało o tym, że Pijanni nie znaleźli się w gronie drużyn walczących o podium. Można powiedzieć, że na deser dostaliśmy jeszcze jedno bardzo ciekawe starcie w tej serii spotkań. Uszy Pajonka grały z FC WS i było to zaległe spotkanie sprzed podziału tabeli, którego niestety nie udało się wcześniej rozegrać. Było to najbardziej zacięte spotkanie w tej kolejce i nikt nie mógł narzekać na brak emocji. Jak potoczyły się wszystkie starcia w II Biznesklasie po podziale tabeli? Po odpowiedź zapraszamy do dalszej części artykułu!

II Biznesklasa ma już za sobą drugą serię spotkań po podziale tabeli. W tej kolejce rozegrane zostały cztery spotkania, a już pierwsze z nich było bardzo istotne w kwestii mistrzostwa. Plus, który zanotował tylko jedną porażkę w tym sezonie podejmował Uszy Pajonka, które były bardzo bojowo nastawione do tego starcia, mając w głowach wygraną właśnie nad Plusem w rundzie zasadniczej, aż 9:1. Uszy potrzebowały kompletu punktów, żeby powalczyć o mistrzostwo i był to ich jedyny cel w tym spotkaniu, na realizację którego, Plus nie chciał pozwolić. W drugim meczu Britenet rywalizowało z FC WS.  Faworytem spotkania byli Ci pierwsi, ale nikt nie mógł tego wskazać jednogłośnie. FC WS pokazało się w tym sezonie z bardzo dobrej strony, przegrywając do tej pory tylko jedno spotkanie. Większość meczów z ich udziałem było bardzo zaciętych i tego również spodziewaliśmy się tym razem. Britenet liczyło jednak na rewanż za porażkę z poprzedniej części sezonu, wszystko więc mogło się zdarzyć. W trzecim meczu Agro-Pol rywalizował z Pijannymi Brothers i było to bardzo wyrównane spotkanie, którego wynik nie był pewny do ostatnich minut, mimo że Pijanni byli stawiani w roli zdecydowanego faworyta. Dokładnie tak samo można opisać ostatnią rywalizację tej kolejki, w której Foreigntina podejmowała River Plate. Pomarańczowi mieli zdecydowaną przewagę nad rywalem w tabeli, który jednak nie zamierzał łatwo oddać zwycięstwa. O tym jak potoczyły się losy wszystkich spotkań dowiecie się w dalszej części naszego podsumowania!

Ostatnie seria spotkań III Biznesklasy w sezonie Jesień 2019 pozwoliła Nam obejrzeć wszystkie cztery, zaplanowane spotkania. Pierwsze z nich było najbardziej zacięte, ale można powiedzieć, że najważniejsze. Była to bowiem rywalizacja o mistrzostwo. Alea Iacta Est podejmowała CBS Warsaw i nikt przed spotkaniem nie próbował nawet wskazywać faworyta. Drugie spotkanie to rywalizacja Freed From Desire oraz JDE CFC. Wynik tego spotkanie nie wnosił zbyt wiele w ostateczne ułożenie drużyn z grupy mistrzowskiej, ponieważ JDE CFC miało zapewnione trzecie miejsce na podium jeszcze przed rozpoczęciem spotkania. Pozostałe dwa mecze to rywalizacja grupy Spadkowej. W pierwszym spotkaniu FC MoonFox grał z KTS'em Donki i to Lisy były wyżej w tabeli, wyprzedzając rywali aż sześć punktów. Ich pierwsze miejsce w grupie Spadkowej było więc bezpieczne, ale mimo to goli i emocji nie brakowało. W ostatnim spotkaniu Niezdecydowani Copa-Cze podejmowali Testcase i było to jedno z najbardziej wyrównanych spotkań w tej kolejce. Jak zakończyła się każda z tych rywalizacji? Po odpowiedź zapraszamy do dalszej części artykułu!

BIZNESKLASA I Tabela (2019j)

LP Drużyna M B Pkt.
1 BANANEIROS LAS PALMAS 10 13 23
2 KABANI 10 6 21
3 LAMICO 10 13 17
4 JOGADORES 10 11 14
5 DOUBLE TEAM 10 -5 11
6 KACZYPRYT 10 -38 0
SportLiga.PL